Yüksek Kaliteli Balık Ağı

Yüksek Kaliteli Balık Ağı

Integral Group geçmişten günümüze kadar yüksek kaliteli balık ağı üretimi yapmaktadır. Firmamız yalnızca Türkiye’de değil dünyanın birçok yerinde de balık ağı üretimine öncülük yapmakta ve aynı zamanda balık ağı üretim kapasitesinin %50’sini oluşturmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen balık ağlarında genellikle poliamid (naylon) malzemesi kullanılmaktadır. Integral Group tarafından üretilmek olan balık ağları en üst düzeyde kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

İnsanlar balık tutmak istediklerinde, alması gereken en önemli malzemelerden bir tanesi balık ağıdır. Ülkemizde Karadeniz bölgesi balıkçılığın yapıldığı önemli bölgelerden bir tanesidir. Karadeniz’in kızgın ve dalgalı suları için oldukça dayanıklı balık ağları kullanılması gerekmektedir. Dolayısıyla büyük ticaret gemileri veya balıkçı tekneleri tarafından Integral Group tarafından üretilen balık ağları tercih edilmektedir. Firmamız tarafından üretilen balık ağları çeşitli yöntemler kullanılarak dış etkenlere ve deniz ortamındaki her türlü hava şartlarına son derece dayanıklı ve kullanıma elverişli olarak üretilmektedir.

Integral Group balık ağı üretiminde gerek ham madde gerekse üretim aşamasında teknolojiyi üst düzeyde kullanmaktadır. Firmamız tarafından üretilen balık ağları, uzman ve deneyimli ekibimizle birlikte her aşaması titizlikle üretilmektedir. Uzman ekibimiz balık ağları üretimin başından sonuna kadar her aşamasını takip etmektedir. Böylelikle siz değerli müşterilerimiz için dayanıklı ve kaliteli balık ağı üretimini gerçekleşmektedir.

Sizler de balık ağlarına ilişkin her türlü bilgiye sahip olmak ve bizlerle çalışmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

 

Yüksek Kaliteli Balık Ağı Üreticisi

Integral Group’un balık ağı üretimindeki en önemli amaçlarından bir tanesi yüksek kaliteli ve dayanıklı ağlar üretmektir. Belirtmek gerekir ki birçok balık ağı çeşidi bulunmaktadır. Söz konusu balık ağları çeşidine göre farklı şekillerde üretilmektedir. Dolayısıyla bir balık ağı üretilirken hangi balık ağı çeşidi olduğuna dikkat edilmeli ve o balık ağı nasıl üretilmesi gerekiyorsa o şekilde üretilmektedir. Firmamız sizlerin bu hususlarda endişelenmemesi için elinden gelenin en iyisini yaparak her balık ağı çeşidine göre farklı şekillerde üretim yapmaktadır. Balık ağlarını amaçlarına göre veya kullanılan malzemelerine göre sınıflandırabiliriz.

balık-ağı-üreticileri

Ancak şunu belirtmemiz gerekmektedir; balık ağları genellikle kullanılış veya tercih edilme nedenine göre isimlendirilmektedir. Bu balık ağlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 

1. Kalkan ve Büyük Balık Ağları

Integral Group olarak üretmiş olduğumuz bu ağlar, 0.20’den 7.5 göz derinliğinde 4 ila 6 kat şeklinde 200 metre, 140 metre veya 150 metre olarak üretilir. Bütün ürünlerimizde olduğu gibi balık ağlarımız da sizlerin tercihlerine göre üretilmektedir. Eğer ki satın alacağınız balık ağlarında farklı şekillerde donanım istiyorsanız bunları tarafımıza iletebilir ve balık ağlarınızı o şekilde satın alabilirsiniz. Örneğin bu balık ağlarımızın üzerine kurşun ve mantar takmanız mümkündür.

 

2. Ticari Balıkçı Ağları

Müşterilerimiz balık tutma eylemini maddi amaçlı yapmak istedikleri zaman, genellikle ticari balık ağı tercih etmektedirler. Dolayısıyla, Integral Group olarak üretmiş olduğumuz ticari balık ağlarımız, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ağlarımızdan bir tanesidir. Sizler de ticari balıkçı ağlarına sahip olmak istiyorsanız bizi arayabilir, uzman ve deneyimli ekibimizden dilediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

3. Serpme Balık Ağları

Serpme balık ağlarını tercih edecek müşterilerimiz, bu ağı kullandıklarında çok fazla balık yakalama şansına sahiptirler. Serpme balık ağları genellikle derin sularda kullanılmakta olup duran iki adet sandalın arasına ağın atılması yöntemiyle yapılmaktadır.

Serpme balık ağlarımız ile balık tutma eylemi yapacak olan müşterilerimizin el alışkanlığına sahip olmaları gerekmektedir. Çünkü serpme balık ağlarımız kullanım alanlarına göre ve atma şekillerine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin; sığ sularda ayakta ya da direkt suya atılarak klasik şekillerde ağ atma işlemi yapılmaktadır. Bu özellikler de serpme ağ fiyatlarında değişiklik göstermektedir. Serpme balık ağlarımızın bir kısmı makine ağı şeklinde hazırlanmaktadır. Bir diğer kısmı ise el örgüsü şeklinde hazırlanmaktadır. 6 ya da 9 numaralı iplerle hazırlanan serpme balık ağlarımızın ağırlıkları değişiklik göstermektedir. Integral Group tarafından üretilen serpme ağlarımız üst düzeyde kaliteli ipler ile hazırlanmakta olup son derece kaliteli olarak üretilmektedir.

Son teknoloji ile ürettiğimiz serpme balık ağlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve en iyi serpme ağ tavsiyeleri konusunda destek almak isterseniz bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

Balık Ağı Fiyatları Nedir?

balık-ağı-fiyatları

Balık ağı fiyatları, yukarıda belitmiş olduğumuz balık ağı çeşitlerine göre ve üretmek istediğiniz balık ağı boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Satın alacağınız balık ağılarının dayanıklı olması ve etkin bir şekilde kullanılması için, bu konuda uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışmanızı tavsiye etmekteyiz. Integral Group olarak, siz değerli müşterilerimize kaliteli ve dayanıklı ürünler sunmak en önemli amaçlarımızdan bir tanesidir.

Dünyada ve Türkiye’de lider balık ağı üreticisi olarak satın almış olduğunuz balık ağları ile gerçekleştireceğiniz balık tutma eyleminin başarılı olarak sonuçlanacağını garanti etmekteyiz. Sizler de bu balık ağlarına sahip olmak istiyorsanız bizlere ulaşabilir, üretmiş olduğumuz balık ağları konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

Balık Ağı Üreticileri

Integral Group yıllar geçtikte hızla değişen ve gelişen dünyamızda, siz balık tutma eylemi gerçekleştiren müşterilerimizin işlerini kolaylaştıran ve güvenliklerini sağlayan balık ağları üretmekteyiz. Bu sayede dünyada ve Türkiye’deki balık ağı üreticileri arasında lider konumunda bulunmaktayız.

Integral Group yüksek teknolojiye sahip tesislerinde ürettiği balık ağlarında üst düzey kalitede hammaddeler kullanmaktadır. Deneyimli ve uzman ekibimiz üretmiş oldukları balık ağlarını sürekli test ederek balık ağı üretimi sektöründe kalite standardını her geçen gün yükseltmektedir. Ürettiği ürünler çevre ve insan sağlığına karşı duyarlı olmakla beraber balık avının başarılı bir sonuç vermesi için her detaya sahiptir.

Balık ağı üretimi konusunda Integral Group olarak çok geniş bir ürün skalasına sahibiz. Bu nedenle sadece ülkemizde değil, dünyanın birçok yerinden ürünlerimiz yüksek miktarda talep edilmektedir.  ABD, İngiltere, Fransa, Sırbistan, Gürcistan, Yunanistan, Malta, Kamerun, Arnavutluk ve daha birçok ülke ile güçlü bir iş bağlantılarımız bulunmakta olup bu ülkelerle ihracat yapmaktayız.

Sizler de iplik balık ağı fiyatları, 200 metre balık ağı fiyatları, 100 metre balık ağı fiyatları, 50 metre balık ağı fiyatları, germe balık ağı fiyatları, germe balık ağı, düğümsüz balık ağı ve ithal balık ağları hakkında detaylı bilgi almak için 0 (212) 678 13 13 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
Diğer Haberler