Biz Kimiz?

İntegral Şirketler Topluluğu

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden itibaren, spor yapılarında ve sosyal alanlarda geleceğin tasarımlarıyla, insanların daha kaliteli sosyal alanlara kavuşması için 20 yılı aşkın tecrübemizle, 60 ülkede faaliyet gösteriyoruz.

İntegral Group; Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Avrupa ve Asya ülkelerinde sürekli yeniyi ve iyiyi ortaya koyan projeler hayata geçirmektedir. İstanbul, Newyork, Londra, Moskova ve Doha’da ofisleri bulunmakta olup, 13 markası ile hızla değerlenen şirketler arasında yer almaktadır.

İntegral Şirketler Topluluğu

İntegral Group; yüksek organizasyon kabiliyeti ve kurumsal hafızası (Crm, ERP) sayesinde önemli büyüklükteki projeleri zamanında ve standartlara uygun teslim etmektedir. Tecrübeli, genç ve dinamik kadromuzla siz kıymetli müşterilerimizin projelerine değer katmak için heyecanlıyız.

Spor Yapılarında Küresel Lider

İntegral Group spor yapılarında küresel lider olma vizyonu ile geleceğin tesislerini bugünden tasarlıyor ve inşa ediyor. Global ölçekte bulunduğu ülkelerin spor ve diğer toplumsal alanlarda ilerlemesi misyonu ile her geçen gün farklı ülkelerde yer almaya devam ediyor. Şirketimiz bu misyonun gerçek başarıyı getireceğine yürekten inanan genç ve profesyonel bir ekipten oluşuyor.

İntegral Group ekibi proje kültürü ile verimliliği, kaliteyi ve yeniliği ön planda tutarak başarılı işler çıkartıyor. Bu ekip yaşamın her alanında bulunan farklı spor yapılarını inşa etme yetkinliğine ve donanımına sahip. Üretilen her proje paydaşlarımızla üst seviye duyarlılık ve uyum ile yürütülüyor.

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz

Dünyanın her ülkesinde spor tesisleri inşa etmiş ve sosyal alanlar oluşturmuş, her bölgede paydaşları bulunan, global ölçekte kendi alanında lider firma olmak için çalışıyoruz.
Misyonumuz

Biz, insanların daha kaliteli yaşamasını sağlayacak spor tesisleri ve sosyal alanlar inşa etmek için varız.

Neler Yaparız?

İntegral Group Neler Yapar?

 • Anahtar Teslim Projeler

  Anahtar teslim projeler üretiyoruz. Geliştirilen projelerde ilham kaynağımız her zaman insandır. İnsan için modern, kullanışlı ve sağlam yapılar inşa ederiz. Zamanın önemli kısmı proje geliştirme ve planlama sürecine ayrılır. Projesi oluşturulan her yapı için üretim, sevkiyat ve montaj süreçleri plana bağlı kanılarak İntegral Group uzmanları tarafından titizlikle yürütülerek teslim gerçekleştirilir.

 • Tasarım

  13 markamızla hizmet verdiğimiz her alanda sizin için geleceğin yapılarını tasarlıyoruz. Tasarladığımız yapılar paydaşlarımızın beklentilerinin üstünde hizmet verecek şekilde kurgulanır. Ortaya çıkardığımız perspektifler müşterilerimizi etkileyici ve güçlü yapılarla buluşturur.

 • Üretim

  İntegral Group kurumsal üretici kimliği ile geliştirdiği projeler için, plan doğrultusunda üretim süreçlerini yönetir. İntegral group şirketlerinin ürünleri 1.sınıf hammaddelerle dünya standartlarında üretilir ve kurulum sürecine hazır hale getirilir.

 • Uygulama

  İntegral Group ürettiği projeleri kurulum sürecini de gerçekleştirerek müşterilerine hizmet sunar. Mühendislerimiz, teknik personellerimiz ve operasyon birimlerimiz proje planına ve merkezi koordinasyona bağlı kalarak terzi titizliği ile tüm aşamaları tamamlamak için çalışır.

Nasıl Yapıyoruz?

İntegral Group Neyi Nasıl Yapar?

İntegral Group Neyi Nasıl Yapar?

Araştırma & Geliştirme

Ar-Ge ekibimiz, ürünlerimizin ve ürün gamımızın her zaman güncel ve çağın gereklerine uygun olduğundan emin olmak için çalışıyor. Bir taraftan ürünlerimizi güncelleyip yeni ürünler geliştirirken diğer yandan da ürün gamımızı, beklenti ve talepler çerçevesinde çeşitlendiriyoruz.

Test

Proje tamamlandıktan sonra, gerekli standartlara uyduğundan emin olmak için akredite bir denetim kurumu tarafından test ediliyor. Hem kaliteyi hem de sahanın ömrünü garanti eden bu hizmet, İntegral Entegre Sistemler’in mükemmeliyetçi bakış açısının bir sonucu olarak veriliyor.

Sertifikalar

Kalite Belgelerimiz

 • İAAF Athletic
 • Fifa
 • İso Belgesi
 • Ekoteks
Üyelik

Üyeliklerimiz

 • İnternational Tenis Federation
 • İtkib
 • İstanbul Ticaret Odası
 • Musiad
 • Türkiye İhracatçılar Meclisi