Yüksek Kalite LED Ekran

Yüksek Kalite LED Ekran

Değişen teknoloji ile birlikte iç ve dış mekan LED ekran kullanımı gün geçtikçe artmış ve birçok firma tüm enerjisini LED ekranlara odaklayarak yurt içi ve yurt dışında birçok projeye çözüm ortaklığı yapmıştır. Tüm dünyada ünlü ve güvenilir LED ekran üreticileri arasında yer alan Integral Group, birçok mekan için ürettiği en iyi LED ekranlarını müşterileriyle buluşturmaktadır.

Sizler için hazırladığımız bu yazıda LED ekran paneller, LED ekran kullanım alanları ve LED ekran panel fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Gelin, bu farklı ürünü birlikte keşfedelim!

 

LED Ekran Nedir?

LED ekran nedir? Öncelikle bu soruyu bir netleştirelim! LED ekran, ekran için özel olarak üretilmiş kaliteli LED'lerin bir araya gelmesiyle oluşur. Bu LED'ler, ışık gücünü azaltmak veya artırmak için elektronik çipler tarafından kontrol edilir. Bu sayede her LED'den farklı ışık güçleri elde edilir.

LED ekranlar aslında bilgisayar monitörü ya da televizyon benzeri görüntü sistemleridir. Görüntü, harici bir medya ortamından aktarılır ve kontrol sistemi tarafından işlendikten sonra LED ekrana yansıtılır. LED ekran teknolojisi temel olarak LED ekranın ilgili noktasında olması gereken rengin, ilgili noktadaki kırmızı, mavi ve yeşil LED'lerin parlaklıklarının ayarlanarak kontrol sistemi tarafından oluşturulması esasına dayanır.

LED ekran paneller

 

LED Ekranlar Nerelerde Kullanılır?

Genel olarak baktığımızda iki tür LED ekran panelinden bahsetmek mümkündür.

  • İç mekan LED ekranlar genellikle TV stüdyoları, konferans salonları, toplantı salonları, konser salonları, fuar stantları, podyumlar ve kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir. İç mekan LED ekranlarda LED panellerde bulunan piksel sayısının fazla olması nedeniyle yakından net bir görüntü sunulur. Reklam ve tanıtım filmlerini iç mekan LED ekranlarına HD kalitesinde yansıtabilmekte, yüksek çözünürlüğü sayesinde en yakın izleme mesafesinde net görüntüler gösterilebilmektedir.
  • Dış mekan LED ekran panelleri ise bilgilendirme panoları, bina cephe kaplama, mağaza dış cephe tabelaları, totem LED ekranlar gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Dış mekan LED ekranlarda LED ekranı oluşturan paneller IP65 yalıtım standartlarına uygun olarak üretildiği için yağmur, kar gibi olumsuz hava koşullarında sorunsuz çalışmakta ve bu nedenle dış mekan reklamlarında etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca dış mekan LED panellerde ışığın yoğunluğunun yüksek olması ve LED lambaların önünde koruyucu maske bulunması güneş ışığındaki kırılmayı en aza indirerek net bir görüntü sağlar.

 

Bir LED Ekranın Maliyeti Nedir?

LED ekran panel fiyatı ürünün boyutuna, içindeki teknolojiye, malzeme kalitesine, piksel dengesine ve iş yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Tam ve doğru bir fiyat bilgisi almak için tercih ettiğiniz firma ile iletişime geçmelisiniz.

 

Güvenilir Bir LED Ekran Üreticisi Nasıl Bulunur?

LED ekran paneller

LED ekran satın almadan önce özen göstermeniz gereken bir nokta daha var: LED ekranı nereden alacağınız. İnternette araştırma yaptığınızda birçok LED ekran üreticisi bulmanız oldukça muhtemel. Peki ya hangileri güvenilir? Öncelikle bulduğunuz firmalar arasından bir eleme yapmanız gerekebilir. Hangi firma hangi ürünleri sunuyor, hangi firma dış mekan LED hizmeti sunuyor, bu hizmetlerden kaç kişi memnun veya şirketin olumsuz yorumları var mı? Tüm bu sorulara doğru cevaplar bulmalısınız. Dilerseniz web sitelerinde yer verilen hizmet görsellerine de göz atabilirsiniz. En etkili yöntem olarak ise tercih etmek istediğiniz firma ile iletişime geçmenizi öneririz. Bu sayede müşteri hizmetlerinin ilgisini ve size sunulacak olan hizmetin kalitesini öngörebilirsiniz.

 

Integral Group ve En İyi LED Ekran Panel Hizmeti

Eğer sizler de kaliteli bir LED ekran panel hizmeti almak istiyorsanız, alanında uzman ve dünyanın ilk 5 LED ekran üreticisinden biri olan Integral Group'tan destek alabilirsiniz. Ürünü uzun yıllar kullanmakla kalmayıp aynı zamanda da tasarruf edeceksiniz. Bu sebeple bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz ilgili formu doldurarak da talep oluşturabilirsiniz. Uzmanlarımız mümkün olan en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacak ve taleplerinizi tarafımıza iletecektir. LED ekran duvar kurulum prosedürü, LED ekran fiyatları ve LED ekran fikirleri ile ilgili tüm sorularınızı bize sorabilirsiniz.

Tecrübemiz, bilgili ekibimiz ve çalışkan kadromuz sayesinde bizimle iletişime geçmeniz durumunda size mümkün olan en iyi hizmeti vereceğiz. Uygulama sonrasında da destek sağlamaktayız. Bu destek ile karşılaşabileceğiniz sorunları kolaylıkla çözebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
Diğer Haberler