LED Ekran Panel Kurulumu ve Maliyeti

LED Ekran Panel Kurulumu ve Maliyeti

Gelecek yıllarda aydınlatma sektörünün önde gelen teknolojileri arasına girecek olan LED teknolojisi, günümüzde dahi reklam sektöründe etkisini göstermeye başlamıştır. Spor ve reklam sektöründe genellikle LED ekran paneller, oldukça tercih edilen bir ürün grubu olup bildiğimiz eski moda ışıklı tabelalara göre çok daha ileri teknoloji ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. Ayrıca hem enerji tasarrufu hem de kurulum kolaylığı sayesinde her alanda kullanılabilmektedir.

 

LED Ekran Panel Özellikleri

LED ekran panel birçok özelliğe sahiptir. Bu özelliklerden en ilginç olanı ise ekrana hangi taraftan bakılırsa bakılsın herkesin metni ve görüntüyü net bir şekilde okuyabilmesidir. Çünkü LED ekran paneller, ekrana yansıtılan görselin veya videonun her açıdan görülebilecek şekilde tasarlanmıştır. Üç boyutlu olarak üretilip monte edilebildiği için çok daha göz alıcı bir üründür. Ayrıca LED panellerde kullanılan LED ışıklar, hem görsel olarak güzel görünmekte hem de enerji tasarrufu sağlamaktadır.

 

LED Ekran Panelin Kullanım Alanları

LED ekran panelleri, çoğunlukla spor ve reklam sektöründe kullanılır. Bunun yanı sıra binaların üst katlarında bulunan ofislerde müşterilerin dikkatini çekmek için de tercih edilmektedir. Bazı kurumlar ise LED panelleri, bilgilendirme amaçlı kullanır ve kampanyaları bu paneller aracılığıyla duyurur. Firma veya firma logolarının görselleştirilmesinde kullanılan LED paneller de mevcuttur. 

led ekran panel kurulumu

LED ekran panellerinin en çok tercih edilen kullanım alanlarından biri de spor sahaları ve stadyumlardır. Bu mekanlarda büyük LED ekran paneller kullanıldığı için seyirciler oynanan oyunun heyecanını daha yakından hissedebilmekte ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar görebilmektedir. Stadyumlarda kullanılan bu LED ekran panellerinin zaman zaman reklam amaçlı da kullanıldığı görülmektedir.

 

LED Panelin Avantajları

LED ekran paneller, hem aydınlatma hem de elektrik tüketimi açısından eski model LED panellerden oldukça üstün özelliklere sahiptir. Çünkü LED ekran paneller %90'a varan elektrik tasarrufu ile daha ekonomik olup aydınlatma alanındaki dengesi sayesinde daha kaliteli bir görüntü sunar. 50.000 saat kullanım ömrüne sahiptir. LED panellerin sunduğu diğer avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

 

  • Ekonomik ve Çevre Dostu

Öncelikle LED video paneller daha önce kullanılan basit ışık teknolojisinin çok ötesinde bir teknolojiye sahiptir. Ayrıca LED paneller, eski tip aydınlatma panellerine göre %70 tasarruf sağlar ve bu da LED panellerin ne kadar çevre dostu olduğunun bir göstergesidir.

 

  • Kolay Kurulum ve Kolay Kullanım

LED video duvar panelleri, kurulum kolaylığı ile eski tarz aydınlatmalara göre bariz fark yaratmaktadır. Hem hafif hem de eski model aydınlatma teknolojilerine göre 10 kat daha uzun ömürlü olan bir üründür.

 

  • Yüksek Kalitede Görüntü

İçerisindeki LED ışıklar sayesinde ürün, eski tip panellere göre daha dengeli bir aydınlatma yöntemine sahiptir. Bu sayede reklam faaliyetleri ve spor faaliyetleri için yüksek kalitede görüntü sunmaktadır.

 

Spor Alanları İçin LED Ekran Panel

Günden güne artan şehirleşme ve hareketsiz yaşam biçimleri ile birlikte spor alanları ve tesisleri tüm şehirlerde daha fazla önem kazanmaktadır. Spor alanlarının önem kazanması, hem sporcu hem de seyirci deneyimlerini daha iyi hale getirirken aynı zamanda insanları bir araya gelmeye ve onları daha aktif olmaya teşvik etmektedir. Bu süreçte, kaliteli LED ekran panelleri onlara unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Çünkü LED ekranlar sayesinde seyirci, oynanan oyun ile ilgili her detayı bilme ve rekabet ortamını derinden hissetme şansına sahip olmaktadır.

 

Stadyumlar İçin LED Ekran Panel

led ekran panel maliyeti

LED ekran panelleri, spor etkinliklerinin yapıldığı alanı çevreleyen ve reklam yayınını sağlayan LED ekran sistemleridir. LED panellerin boyutu; saha/spor salonunun büyüklüğü, canlı reklam yayınının yapıldığı alana ve seyirci ile ekran arasındaki mesafeye göre değişiklik gösterebilir. LED panel, kurulumu uzman bir firma tarafından yapıldığı takdirde her bir seyirci için keyifli bir deneyim sunacaktır.

 

LED Ekran Panel Maliyeti

LED ekran panel maliyeti, tercih edilen ürünün en ve boyuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Maliyeti etkileyen başka faktörler de mevcuttur. Bu faktörleri öğrenmek için Integral Group ile iletişime geçebilir ve sürece dair daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Integral, deneyimli ekibi ile sizin için gerekli ölçümleri yapacak ve size LED ekran panel fiyatları hakkında bilgi verecektir.

 

LED Ekran Panel ve Integral Group

LED ekran panel almak ve kaliteli LED ekran panel kurulumu hizmetinden yararlanmak istiyorsanız Integral Group ile iletişime geçebilirsiniz. Disiplinli iş anlayışı, uygun fiyatlı led ekran panelleri ve kaliteli ürünleri ile izleyicilere veya müşterilere dilediğiniz duyguyu yansıtabilirsiniz. Önde gelen LED ekran üreticilerinden biri olan Integral Group, ürünlerini sizlere sunmaktan gurur duyacaktır!

LED video paneller hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz fiyat bilgisi talep etmek için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş
Diğer Haberler